Инфо

Берза

  • aero 1.361 ⚫ 0,00%
  • enhl 1.220 ▼ -0,08%
  • niis 690 ▼ -0,29%
(20. октобар 2016.)

СПОРТСКИ ВИКЕНД

ФУДБАЛ: Окружна лига, 12. коло: Раднички шабачки ““ Младост и Синђелић ““ Јединство (Ш), субота, 13:30; Остали, недеља, 13:30; МОЛ, 12. коло: Торпедо ““ Слога (Б), субота, 13:30; Остали, недеља, 13:30.
РУКОМЕТ: ПЛ “Центар“, 6. коло: ОРК “Мачва“ ““ РК “Лозница“, недеља, 19:30 (сала Гимназије).
КОШАРКА: РЛ “Запад“ (м), 5. коло: ОКК “Шабац“ ““ КК “Милешевац“, субота, 18:00 (сала Гимназије); ДЛ “Југ“ (ж), 5. коло: ЖКК “Дуга“ - ЖКК “Плеј оф“, субота, 18:30 (хала “Протић“); ДРЛ “Запад“ (м), 1. коло: КК “М015“ ““ КК “Раднички“ (В), недеља, 12:30 (сала Гимназије)
БОКС: Меморијал “Живорад Рајшић“, недеља, 14:00 (хала “Зорка“).
КРОС: “Соколи Србије“, субота, 11:00 (Шабачки хиподром).

Најновији број

12. октобар 2017.

Најновији број