27. jul 2019.27. jul 2019.
Realan remi

Realan remi

Mačva - Inđija 2:2 (0:1)

Defanzivno orijentisan gost iskoristio je neorganizovanu, bezidejnu igru Šapčana u 20. minutu. Vidić je doveo u vođstvo Inđiju. Posle gola, Inđija misli o odbrani, a Mačva bezuspešno traga za prilikom. Nešto aktivniji je Milosavljević, no bez bitnog efekta.

Nastavak je startovao odlično. Vujasin je iznudio prekršaj, a Adamović perfektno izveo slobodan udarac za 1:1. Odličnu solo akciju Vujasin je imao u 70. minutu, ali je golman gostiju odlično intervenisao. Kada je delovalo da je remi najizvesniji, usledio je korner, Pejović je glavom loptu spustio u peterac, a novajlija Ašćerić prosledio loptu u gol u 84. minutu. Greška u odbrani, nepažnja Mijailovića omogućila je gostima da osvoje, ipak, zaslužen bod.