Info

25. septembar 2019.25. sep 2019.
Pauza i regenracija

Na kraći predah od prvenstvenih obaveza rukometašice "Medicinara" odlaze sa jednim osvojenim bodom u tri utakmice. U utakmici petog kola, odigranoj sinoć u Jagodni, na predlog domaćina koji u prvobitno određenom datumu ima obaveze na evro sceni, šampionke su očekivano slavile 30:19 (15:12).

Šapčanke, bez kapitena Ane Radović i duže povređenih Krstićeve i Obrenovićeve, pružale su snažan otpor u prvom poluvremenu, imale čak i prednost u nekim trenucima, ali su snagu izgubile u nastavku, što je domaćima omogućilo da ostvare ubedljiv trijumf. Marin Rašić je predvodila strelce među Šapčankama sa pet golova.

Sledi jednonedeljna pauza, a potom, u 3. kolu Super lige, Šapčanke gostuju u Pazovi, ekipi "Mladosti". Posle tri utakmice osvojile su jedan bod, uz kiks protiv "Inđije" i očekivane poraze od favorita "Bekamenta" i "Jagodine". U tom meču Sandra Kolaković će moći da računa na povređene i odsutne rukometašice.