12. oktobar 2019.12. okt 2019.
Jug bolji

Jug bolji

Šabac - Jug 7:15 (2:6, 1:3, 2:1, 2:5)

U prvoj četvrtini smo videli dve "oluje" s juga. Već posle četiri minuta je bilo 0:3, ali su to prekinuli Radulović i Ramirez. Nažalost, povratak je kratko trajao, jer su usledila nova tri gola Dubrovčana.

Rezultatski dva puta bolja je bila druga četvrtina, no u njoj je bilo više loših stvari nego u periodu jedan. Promašen peterac Vučinića i rani problemi sa prekršajima Vasića, Matkovića i Ramireza. Fatović je, nažalost, bio baš željan igre.

Ume Šabac i Jugu da napravi problem, da natera Kobeščaka da se hvata za glavu, da na tajmautu nadglasa ozvučenje. Pokazalo se u trećem periodu. Ipak, ni oola četvrtine nije prošlo, a Matković i Ramirez su dobili treće isključenje, što je zaustavilo dobar nalet domaćina.

Do kraja više nije bilo bilo kakve dileme ž, a Jug nije propuštao ni u poslednjoj četvrtini. Oba trenera su je iskoristila za kombinovanje timova.