27. oktobar 2019.27. okt 2019.
Aničić: Igra i okvir gola

Šabačka "Mačva" je sinoć pretrpela novi superligaški poraz, novi i na domaćem terenu. Pobedila je "Mladost" u Šapcu 1:0 golom Šatare u 41. minutu, a u osvrtu na dosadašnji učinak Mačve, trener Dragan Aničić ističe da je igra manji problem od rezultata koji izostaju zbog nedostatka koncentracija, ali i sreće.

-Mislim da od mog povratka u klub ne postoji stativa ili prečka koju nismo pogodili, ali gola nažalost nema. Diktirali smo tempo i prvom delu, pali u poslednjih deset minuta, primili gol. U drugom delu ponovo vodili igru, ali stative, prečke i eto poraza. Znamo svi u čemu je problem, trudimo se da to rešimo, ali trenutno ne možemo, sem pohvale koje stalno dobijamo za igru, nažalost to se ne beleži na tabeli. Ostaje nam da budemo uporni i da nastavimo da radimo ovo što smo počeli. Nadam se da će u bliskoj budućnosti i nama početi da se vraća zasluženo, da će te stative i prečke postati golovi i da ćemo povećati bodovni saldo - istakao je Aničić.

Mačva je još uvek bez pobede, jedina u Super ligi. U sledećm kolu gostuje u Subotici.