18. februar 2020.18. feb 2020.
Medicinar u četvrtfinalu!

Rukometašice "Medicinara" obezbedile su mesto u četvrtfinalu Kupa Srbije. Ponovo su odigrale uzbudljiv i neizvestan meč u Inđiji, koji je, praktično, okončan ponovo nerešenim rezultatom, kao i pre dve nedelje u Super ligi.

Kako je u pitanju kup takmičenje, odlučivali su o pobedniku sedmerci, odakle su Šapčanke bile preciznije i ostvarile pobedu ukupnim rezultatom 35:34.

Tri četvrtine duela šabački tim je bio u prednosti. Najviše je bilo plus pet za gošće, 13:8 u 17. minutu. Zaostatak je "Železničar" smanjivao tokom finiša prvog dela, da bi potpuni preokret napraio u 45. minutu. Još jednom se Inđijke spašavaju u 59. minutu, golom Dunje Tabak, te je meč otišao u sedmerce.

Oba tima nisu baš na nivou u penalima, od pet, Medicinar pogađa dva, Sara Garović i Ana Radović, inače najefikasnije na meču, dok je za Inđiju jedini gol postigla Živkov.