9. avgust 2020.9. avg 2020.
Solidan nastup, očekivan poraz

Mačva - C. Zvezda 0:3 (0:1)

U prvom minutu Mačva je izborila polupriliku, da je Marković uputio jače dodavanje Pejović bi bio u gol šansi. Tek u 14. minutu, posle, po mnogima, prekršaja nad golmanom Perićem, Zvezda je imala priliku. Nekoliko lucidnih pokušaja imala je Mačva, dok je u kontri pretio gost. Ipak, Krstović se postavio bolje od Mijailovića i pogodio gol za 0:1. Ispostavilo se da je gol postignut iz ofsajda. Nije mnogo uticalo to na igru. Ponovo je domaćin propustio priliku da ugrozi Borjana, ali nije "crveno-crni" tim bio podređen u odnosu na terenu. Veliku zrelost i smelost pokazao je mladi Knežević, ali su iskusni igrači takođe pružili solidnu igru. Potencijalno opasan napad Mačve, arbitar je prekinuo odsviravši kraj poluvremena.

Vođstvo Zvezde na odmoru nije potpuno zasluženo. U nastavku je primetan pad tempa. Uz mnogo sreće Zvezda je uvećala prednost u 65. minutu kada je loš udarac Nikolića pogodio igrača Mačve, promenila pravac i ušla u gol. Posle ovog gola domaći su pali u igri, umor je učinio svoje. Još nekoliko prilika imali su Beograđani. Lulić je potvrdio pobedu lepim golom.