28. februar 2021.28. feb 2021.
Bekament bolji za gol

Medicinar - Bekament 23:24 (14:13).

Medicinar je bio blizu još jednog velikog iznenađenja, ali nije uspeo iako su Šapčanke to zaslužile hrabrošću. Remi bi verovatno bio najrealniji ishod.

Medicinar je još jednom bio, ne ravnopravan, već bolji od velikog favorita tokom 30 minuta. Vodile su Šapčanke 4:1, imale priliku i za plus četiri. U osam minuta su samo jedan pogodak primile. Ninković je briljirala na golu. Samo je lucidnost Stamenić vratila gošće u igru, no i posle preokreta, mladi tim domaćih se vratio i na pauzu poneo iznenađujuću prednost.

Odbrana je držala visok nivo u nastavku, ali su neiskorišćene prilike i samo jedan gol domaćina u trećem kvartalu omogućile gošćama preokret i prednost. Još jednom Medicinar pravi seriju 3:0 donoseći egsl pred poslednjih deset minuta.

Bilo je neizvesno do kraja, stativa je zaustavila Medicinar da povede tri minuta pre kraja, a onda sa dve odbrane Marija Simić omogućila Bekamentu da sačuva prednost što je bilo ključno. Na kraju je Garović rešila pobednika.