Važni bodovi iz Beograda (foto: Glas Podrinja - detalj sa meča protiv Crvene Zvezde u Šapcu)

Metaloplastika dominirala igrački i rezultatski

C. Zvezda - Metaloplastika 28:34 (14:18).

U velikom rukometnom derbiju Metaloplastika je odigrala gotovo perfektno i rutinski savladala pojačanu Zvezdu u seriji pobeda.

Izjednačen duel je bio do 14. minuta, kada je usledila serija od 5:0 za pet minuta i velikih 10:5 za plave već u 20. minutu. Nije više bilo ni prilike za promenu toka meča. Mlada ekipa je kontrolisala meč do kraja. Minus tri je najveće dostignuće Zvezde. Aidi je odigrao još jedan odličan meč, pridružio se efikasnošću Brajović. Arsić je zabeležio 14 odbrana.

U nedelju od 19 u sali Gimnazije gostuje Vojvodina, branilac titule u derbiju, ne samo kola, već i celokupne grupe.