12. maj 2026.12. maj 2026.

Foto: Glas Podrinja
Od 1. juna parking u bolničkom krugu samo za pacijente sa uputom i zaposlene
Zbog sve složenijeg problema parkiranja, odnosno saobraćaja u bolničkom krugu, Zdravstveni centar Šabac obaveštava javnost da će od 1. juna 2026. godine biti pooštrena kontrola ulaska automobilima u bolnički krug. Pravo na ulazak i korišćenje parking mesta imaće samo pacijenti sa uputom za Opštu bolnicu Šabac ili sa izveštajem o kontrolnom pregledu, kao i zaposleni u Zdravstvenom centru Šabac.
-Parking u krugu Opšte bolnice Šabac je besplatan i namenjen je pacijentima, odnosno pratnji pacijenata, i zaposlenima. Nažalost, jedan broj naših sugrađana kojima nije potrebna medicinska pomoć u našoj ustanovi, već samo besplatno parking mesto, ovu mogućnost je zloupotrebljavao.
Nesavesnim ponašanjem, bahatim parkiranjem, čak i na mestima koja nisu označena za te namene, dovodili su do ugrožavanja funkcionisanja sanitetskog prevoza, unutrašnjeg transporta, kao i zauzimanje parking mesta sugrađanima koji su došli po medicinsku pomoć.
Parking u bolničkom krugu za naše pacijente i zaposlene i dalje će biti besplatan.
Hvala na razumevanju, saopštavaju iz Zdravstvenog centra Šabac.
-Parking u krugu Opšte bolnice Šabac je besplatan i namenjen je pacijentima, odnosno pratnji pacijenata, i zaposlenima. Nažalost, jedan broj naših sugrađana kojima nije potrebna medicinska pomoć u našoj ustanovi, već samo besplatno parking mesto, ovu mogućnost je zloupotrebljavao.
Nesavesnim ponašanjem, bahatim parkiranjem, čak i na mestima koja nisu označena za te namene, dovodili su do ugrožavanja funkcionisanja sanitetskog prevoza, unutrašnjeg transporta, kao i zauzimanje parking mesta sugrađanima koji su došli po medicinsku pomoć.
Parking u bolničkom krugu za naše pacijente i zaposlene i dalje će biti besplatan.
Hvala na razumevanju, saopštavaju iz Zdravstvenog centra Šabac.
Aktuelno
Najnoviji broj
4. jun 2026.
















