Predstavnici Šapca u poseti gradu pobratimu Kralupi na Vltavi
Delegacija grada Šapca u poseti je gradu pobratimu Kralupi na Vltavi povodom 20 godina prijateljstva.
-Zahvalnost gradonačelniku pobratimskog grada Kralupi na Vltavi Liboru Lesaku na toplom i srdačnom gostoprimstvu. U čast prijateljstva sa Šapcem i drugih pobratimskih gradova, grad Kralupi na Vltavi priredio je sadržajan program u kom su učešće uzele ekipe iz Poljske, Slovenije, Slovačke, Nemačke, Srbije i Češke - rekao je gradonačelnik Šapca dr Aleksandar Pajić. Foto: fb stranica gradonačelnika Šapca Predstavnici Komunalne milicije Šapca i Dobrovoljnog vatrogasnog društva ,,Grušić" imali su priliku da učestvuju u takmičenju u kom su demonstrirane preventivne aktivnosti.
-Nastavićemo sa još većom posvećenošću da unapređujemo uzajamne odnose na dobrobit naša dva naroda. Radujemo se nekim novim susretima, ovog puta u Srbiji - dodao je gradonačelnik. Foto: fb stranica gradonačelnika Šapca