12. октобар 2019.12. окт 2019.
Југ бољи

Југ бољи

Шабац - Југ 7:15 (2:6, 1:3, 2:1, 2:5)

У првој четвртини смо видели две "олује" с југа. Већ после четири минута је било 0:3, али су то прекинули Радуловић и Рамирез. Нажалост, повратак је кратко трајао, јер су уследила нова три гола Дубровчана.

Резултатски два пута боља је била друга четвртина, но у њој је било више лоших ствари него у периоду један. Промашен петерац Вучинића и рани проблеми са прекршајима Васића, Матковића и Рамиреза. Фатовић је, нажалост, био баш жељан игре.

Уме Шабац и Југу да направи проблем, да натера Кобешчака да се хвата за главу, да на тајмауту надгласа озвучење. Показало се у трећем периоду. Ипак, ни оола четвртине није прошло, а Матковић и Рамирез су добили треће искључење, што је зауставило добар налет домаћина.

До краја више није било било какве дилеме ж, а Југ није пропуштао ни у последњој четвртини. Оба тренера су је искористила за комбиновање тимова.