27. октобар 2019.27. окт 2019.
Аничић: Игра и оквир гола

Шабачка "Мачва" је синоћ претрпела нови суперлигашки пораз, нови и на домаћем терену. Победила је "Младост" у Шапцу 1:0 голом Шатаре у 41. минуту, а у осврту на досадашњи учинак Мачве, тренер Драган Аничић истиче да је игра мањи проблем од резултата који изостају због недостатка концентрација, али и среће.

-Мислим да од мог повратка у клуб не постоји статива или пречка коју нисмо погодили, али гола нажалост нема. Диктирали смо темпо и првом делу, пали у последњих десет минута, примили гол. У другом делу поново водили игру, али стативе, пречке и ето пораза. Знамо сви у чему је проблем, трудимо се да то решимо, али тренутно не можемо, сем похвале које стално добијамо за игру, нажалост то се не бележи на табели. Остаје нам да будемо упорни и да наставимо да радимо ово што смо почели. Надам се да ће у блиској будућности и нама почети да се враћа заслужено, да ће те стативе и пречке постати голови и да ћемо повећати бодовни салдо - истакао је Аничић.

Мачва је још увек без победе, једина у Супер лиги. У следећм колу гостује у Суботици.