2. август 2020.2. авг 2020.

Аничић: Гледаћете другачију Мачву

Мачва је нову суперлигашку сезону синоћ започела победом. Савладана је Бачка 1:0 голом Божића у 57. минуту. Како ове сезоне чак шест екипа испада у нижи ранг, Шапчани су, као и Паланчани, једни од "фаворита" да се нађу у тој нежељеној групи. Тренер Аничић је псоле меча био поносан на свој тим и није обећао ништа поводом пласмана, али јесте обећао борбу и другачију Мачву.

-Рекао сам и пре почетка сезоне. Упрскос свим проблемима са којима се суочавамо, борићемо се и учинити све да будемо на највишем нивоу ма ко да је ривал и ма какав исход да буде на крају. Играли смо нешто лошије прво, одлично друго полувреме и победа је важна. Обећао сам и пре почетка навијачима да ће ове године гледати једну другачију Мачву, срчану, борбену и надамо се да ће бити довољно за велики успех - рекао је Аничић.