10. новембар 2021.10. нов 2021.
Важни бодови из Београда (фото: Глас Подриња - детаљ са меча против Црвене Звезде у Шапцу)

Металопластика доминирала играчки и резултатски

Ц. Звезда - Металопластика 28:34 (14:18).

У великом рукометном дербију Металопластика је одиграла готово перфектно и рутински савладала појачану Звезду у серији победа.

Изједначен дуел је био до 14. минута, када је уследила серија од 5:0 за пет минута и великих 10:5 за плаве већ у 20. минуту. Није више било ни прилике за промену тока меча. Млада екипа је контролисала меч до краја. Минус три је највеће достигнуће Звезде. Аиди је одиграо још један одличан меч, придружио се ефикасношћу Брајовић. Арсић је забележио 14 одбрана.

У недељу од 19 у сали Гимназије гостује Војводина, бранилац титуле у дербију, не само кола, већ и целокупне групе.