Центар за друштвену стабилност и данас организује скупове широм Србије. На улице ће још једном изаћи грађани који се противе блокадама, али и који желе да пруже подршку српском народу на Косову и Метохији.
Фото: Глас Подриња
-Овде сам да покажем да сам уз нашег председника и уз нашу Србију. европа нас стеже, покушавају да нам уведу санкције, узму НИС, али верујем да ће председник успети да све сачува, каже Светислав Живановић из Табановића.
Фото: Глас Подриња
Грађани у Шапцу су се окупили четврти пут, а други пут је организован и скуп у Мишару. Ова два окупљања почела су у 17.30, док су у другим местима скупови почели у 17.00 часова.
Фото: Глас Подриња
-Дошао сам да дам подршку српском народу на Косову и Метохију, а поред тога да покажем и да сам против блокада и овог јавашлука и јада који нас је задесио. Долазио сам и на претходне скупове, каже Зоран Вуковић из Мајура.
Фото: Глас Подриња
Након окупљања испред Градске управе грађани су прошетали улицама Шапца. Скуп је прошао без инцидената.