13. мај 2026.13. мај 2026.

М. Вујасин и И. Марковић (фото: М. В.)
Сребро за Игора
Игор Марковић, члан клуба „Пантер“ освојио је друго место и сребрну медаљу на међународном турниру Џиу џитсу опен Лозница. Марковић је постао вицшампион у бразилској џиу џитски (категорија до 73кг), без кимона. Наступило је око 1.200 такмичара из дванаест држава.
-Игор је освојио одличје у изузетно јакој конкуренцији. Велики број учесника у Лозници показује да је ју јутсу спорт све популарнији у свету - истакао је тренер Милан Вујасин.
-Игор је освојио одличје у изузетно јакој конкуренцији. Велики број учесника у Лозници показује да је ју јутсу спорт све популарнији у свету - истакао је тренер Милан Вујасин.
Д. Б.
Актуелно
Најновији број
4. јун 2026.
















