На првом овогодишњем Сајму запошљавања у Шапцу 30 послодаваца понудили су незапосленима око 300 радних места. Велики пролећни сајам обележило је велико интересовање незапослених разних образовних профила и стручне спреме.
Биљана Пајић, в.д. директора Филијале НСЗ у Шапцу - Први овогодишњи пролећни сајам запошљавања организовала је Национална служба за запошљавање у сарадњи са Градом Шапцом. На сајму је 28 послодаваца и 2 социјална партнера, са преко 300 слободних радних места. Исказана је потреба за грађевинским радницима, здравственим радницима, инжењерима, администраторима, трговцима. Ово је изузетна прилика и за послодавце и за незапослене да могу на једном месту да пронађу нешто одговарајуће и да лично попричају са послодавцима, да виде каква је понуда послова и шта се очекује од њих - навела је Биљана Пајић, в.д. директора филијале Националне службе у Шапцу.
Наредни сајам који ће поново окупити незапослене и послодавце на једном месту, традиционално, планиран је на јесен.