Представници Шапца у посети граду побратиму Кралупи на Влтави
Делегација града Шапца у посети је граду побратиму Кралупи на Влтави поводом 20 година пријатељства.
-Захвалност градоначелнику побратимског града Кралупи на Влтави Либору Лесаку на топлом и срдачном гостопримству. У част пријатељства са Шапцем и других побратимских градова, град Кралупи на Влтави приредио је садржајан програм у ком су учешће узеле екипе из Пољске, Словеније, Словачкe, Немачке, Србије и Чешке - рекао је градоначелник Шапца др Александар Пајић. Фото: фб страница градоначелника Шапца Представници Комуналне милиције Шапца и Добровољног ватрогасног друштва ,,Грушић" имали су прилику да учествују у такмичењу у ком су демонстриране превентивне активности.
-Наставићемо са још већом посвећеношћу да унапређујемо узајамне односе на добробит наша два народа. Радујемо се неким новим сусретима, овог пута у Србији - додао је градоначелник. Фото: фб страница градоначелника Шапца