28. септембар 2017.28. сеп 2017.
НАПРЕДАК НАСТАВИО СЕРИЈУ ПРОТИВ МАЧВЕ

ВУКАНОВИЋЕВО ВЕЧЕ

Традиција нажалост није срушена. Не лежи Шапчанима крушевачки суперлигаш, а успешан низ “Чарапанису” наставили и претходног викенда. Меч сезоне одиграо Алекса Вукановић
Мачва је већи део првог полувремена имала већи посед и нешто више полуприлика, јер изгледних шанси није било. Ипак један продор по десној страни донео је центаршут по земљи и одличан ударац Маркоског за 1:0. Адамовић доноси реланих 1:1 на одмору после добре асистенције Обровца. У наставку, домаћин се боље снашао, а расположени Вукановић искористио је празан простор на левом боку одбране Шапчана и са два рутинска гола донео свом тиму тријумф.
- Били смо бољи у првом полувремену, имали контролу игре, вратили се после примљеног гола, али смо поклекли у наставку. Добри ривали, штета што и трећа страна није била добра – рекао је Драган Аничић после меча.