19. октобар 2017.19. окт 2017.
ПРОВЦИ ПУТУЈУ У ПРИБОЈ

МАМАЦ ИЛИ РЕАЛНОСТ

У претходних пет кола фудбалери ФАП Прибоја чак четири пута су поражени напуштали терен, а кулминацију лоше серије доживели су баш на свом терену претходног викенда када их је скромна Лозница “разнела” 0:5. Иако овај резултат говори да Прово има разлога да отпутује као фаворит на не баш блиску дестинацију, велико упозорење треба да буде баш тај један тријумф “камионџија” у последњих пет кола. Остварен је у Убу, једном од најтежих гостовања. Досадашњи ток лиге показао је да ФАП има два лица, а недоумица је које ће да покаже кроз два дана.
Провци имају два тешка меча иза себе. У Смедереву нису имали среће, а потом је освојен бод против “Јединства” (Уб). Можда делује као испуштена два бода, но када се каже да су гол примили на старту после грешке у одбрани, да су 60 минута играли са играчем мање, те да су, у таквом односу Провци играли боље и дошли до изједначења, бод итекако има своју снагу.
ТАБЕЛА: 1. Златибор 26; 2. Слога (П) 25; 3. Смедерево 24; 4. Пролетер (В) 21.... 7. ПРОВО 17; 8. Јединство (Уб) 17; 9. Мокра Гора 16... 15. Полет 9; 16. ФАП 7; 17. Јединство (У) 6; 18. Железничар (Л) 5.
ПРОВО – ЈЕДИНСТВО (УБ) 1:1 (0:1). Гледалаца: 400. Стрелци: Радојичић (Ј) у 6, Недељковић (П) у 61. минуту (11 м). Црвени картон: Пантелић.
ПРОВО: М. Петровић, Н. Петровић, Васић, Ковачевић, Јовичић, Исаиловић, Реновчевић (Јашић), Адамовић (Брзаковић), Јошић, Недељковић (Николић), Пантелић.