21. јануар 2021.21. јан 2021.
СЛЕДЕ ТУЗЛАЦИ
ФУДБАЛ: ПРИПРЕМЕ ФК МАЧВА

У прва два припремна дуела, шабачка МАЧВА остварила је победу и реми на помоћном терену у Шапцу где је угостила суперлигаша и прволигаша. Очекивано игра је варирала, а прилику је добио велики број играча из омладинског састава, односно неколико фудбалера на проби. После више одлазака, ускоро, најављују из клуба, следе и прве аквизиције, док је наредни изазов посебан, јер у Шапцу у суботу, од 13:45 гостује „Слобода“ из Тузле, премијерлигаш из Босне, истих боја као и шабачки суперлигаш.

МАЧВА – ИНЂИЈА 2:2 (1:0)
Помоћни терен ФК Мачва. Гл.. судија: Мирослав Матић (Лозница); помоћници: Јосиповић и Станојевић (оба Шабац). СТРЕЛЦИ: Михајловић у 6. и Ђоковић у 76. минуту за Мачву; Димитријевић у 67. и Ђокић у 73. минуту за Инђију.
МАЧВА (прво полувреме): Самуровић, Дабић, Мијаиловић, Кременовић, Марковић, Адамовић, Обровац, Трипковић, Панић, Тримановић, Михајловић.
МАЧВА (друго полувреме): Перић, Пејовић, Мијаиловић (Сладојевић), Пешић, Суботић (М. Самуровић), Тонковић, Алексић, Трипковић (Јовановић), Зукић, Панић (Н. Панић), Ђоковић.

МАЧВА – РАДНИЧКИ (СМ) 1:0 (0:0)
Помоћни терен ФК Мачва. Гл. судија: Александар Стајчић (Шабац); помоћници: Јосиповић и Ђаковић (оба Шабац). СТРЕЛАЦ: Тримановић у 51. минуту.
МАЧВА: Перић (Самуровић), Кременовић (Пејовић), Мијаиловић, Пешић (Суботић), Адамовић (Трифковић, Панић), Обровац (Кочар), О. Мијаиловић (Алексић), Дабић (Зукић), Панић (Тримановић, Ортиз), Ђоковић (Марковић) Марковић (Михајловић)