10. новембар 2011.10. нов 2011.
РУКОМЕТ: СЕХА ЛИГА

ИСПУСТИЛИ ПОБЕДУ

У узбудљивој утакмици у Загребу рукометаши Металопластика ЗК испустили победу у финишу утакмице
РК Загреб - РК Металопластика ЗК 28:27 (14:15)
У заосталој утакмици првог кола СЕХА лиге, Металопластика ЗК је изгубила у гостима од екипе Загреба резултатом 28:27 (14:15). Шапчани су били само корак до изненађења али су практично у последњих девет минута испустили победу.
Екипа Металопластика ЗК је пружила сјајну партију, али је младост и неискуство поново било противник Шапчана. Изабраници Славка Новаковића имали су предност током целог сусрета против екипе која у својим редовима има чак девет репрезентативаца.
Плави су одлично отворили меч и у једном моменту имали су предност од пет голова 5:10. Константно су били у предности током првог полувремена и на одмор се отишло резултатом 14:15. Друго полувреме је било налик првом. Доминација Шапчана и константна резултатска предност али је у последњих девет минута пресудило искуство које је било на страни домаћина.