
ДРУГИ ПУТ У ШАПЦУ
Најлепши ситни колачи
Удружење жена “Мирис детињства” други пут организује фестивал “Најлепши ситни колачи”, у суботу 9. маја. Манифестација ће окупити више од 50 учесника из различитих крајва Србије, једно удружење из Хрватске, а ове године су се више укључиле и жене из шабачког краја.
Фестивал је одржава у Поцерском Причиновићу у сали “Сенић” (Ред Бул). Почетак је заказан за 15 часова.
Припремљене колаче оцењиваће стручни жири на челу са Хаџи Саша Мишић.
Фестивал је одржава у Поцерском Причиновићу у сали “Сенић” (Ред Бул). Почетак је заказан за 15 часова.
Припремљене колаче оцењиваће стручни жири на челу са Хаџи Саша Мишић.
М.М.
Најновији број
11. јун 2026.






















