8. новембар 2012.8. нов 2012.
КОШАРКА: ПРВА ЖЕНСКА ЛИГА СРБИЈЕ, 6. КОЛО

ШАПЧАНКЕ СЛАВИЛЕ

ЖКК “Србобран“ - ОКК “ Шабац“ 49:66 (16:17, 14:18, 7:16, 12:15)
Кошаркашице из Шапца забележиле су прошле суботе четврти тријумф у овој сезони, а трећу победу у гостима. У првом полувремену виђена је колико - толико равноправна борба, а меч је одлучен у трећој четвртини када је екипа ОКК “Шабац“ направила 14 поена предности (37:51). Највећа предност је била у последњој четрвртини, и износила је 23 поена. До краја меча рутинском игром сачувана је велика предност и може се констатовати да су се овом победом играчице искупиле за лошу игру у претходном колу. Свака играчица је дала велики допринос сјајној победи, али треба издвојити Радмилу Малетић. Из дана у дан евидентан је њен напредак и ако настави са марљивим радом неће изостати и позив селектора да заигра за најбољу селекцију Србије на следећем првенству за јуниорке. Поред Малетићеве, најзапаженије кошаркашице у екипи из Шапца биле су: Ћосић са 12, Велисављевић и Малетић са по 11 и Савић са 10 поена.
Следећу утакмицу женска сениорска екипа ОКК “Шабац“ одиграће у недељу, 11. новембра, у спортској хали “Зорка“, са почетком у 18 сати.
ОКК “Шабац“: Савић 10, Золотић, Степановић, Адамовић 8, Велисављевић 11, Н. Золотић 4, Малетић 11, Ћосић 12, Ћирић, Шубашић 8, Пинтер 2, Пауновић.