19. септембар 2013.19. сеп 2013.
РУКОМЕТ: ПОРАЗ МЕТАЛОПЛАСТИКЕ У КРАГУЈЕВЦУ

ПОКЛЕКЛИ У НАСТАВКУ

Раднички ““ Металопластика 24:20 (11:10)
Хала: „Језеро“. Гледалаца: 1 250. Судије: Стојковић (Ниш), Николић (Лесковац). Седмерци: Раднички 5 (4), Металопластика 4(3). Искључења: Раднички 14, Металопластика 8 минута.
Раднички: К.Милошевић 4 2), Жегарац, Спасић 7, Пралица 3(2), Рамовић, Јанићијевић, Гуглета 1, Лекић (1 седмерац), Стевановић, Петровић (14 одбрана), Милинчић, Н.Милошевић, Јаћимовић 3, Томић, Шмигић 3, Босић 3.
Металопластика: Травар, Спахић, Алексић, Стевановић, Палевић, Марјановић 4 (1), Канкараш 6, Медурић, Владисављевић, Обрадовић 2, Марковић 1, Арсић (9 одбрана, 1 седмерац), Грујичић 4 (2), Митровић 1, Драгаш 2, Продановић.
Играч утакмице: Душан Петровић (Раднички)
Рукометаши Металопластике поражени су у Крагујевцу на старту своје четрдесете узастопне сезоне у елитном друштву од амбициозне домаће екипе Радничког. Шапчани су добро почели меч. Добра игра у одбрани резултирала вођством од 5:2 и одржавањем сталне предности све до неколико секунди пре краја првог дела када су домаћи успели да на одмор оду са голом плуса. Почетком наставка шабачки тим поново долази до предности. Све до повреде до тад најбољег играча Немање Обрадовића средином другог полувремена играло се гол за гол. Уследио је пад у игри, домаћи су то искористили и серијом 5:1 стигли до три гола предности коју су очували до краја сусрета.