8. април 2010.8. апр 2010.
РУКОМЕТ: СУПЕР ЛИГА ЗА МУШКАРЦЕ

УБЕДЉИВИ ШАПЧАНИ

РК “Металопластика ЗК“ ““ Планинка “Пролом Вода“ 32:19 (12:9)
Шабац, сала Гимназије. Гледалаца: 500. Судије: Алимпић, Црњански (Б. Паланка). Седмерци: “Металопластика ЗК“ 3 (1), “Планинка“ 4 (3). Искључења: “Металопластика ЗК“ 18, “Планинка“ 12 минута.
Серија победа рукометног клуба “Металопластике ЗК“ се наставља! У 23. колу савладали су екипу “Планинке“ убедљивим резултатом 32:19. Иако је у првом полувремену виђена изједначена игра, изабраници тренера Новаковића дају гас у другом делу, и успевају да постигну неколико лаких голова, што им је омогућило да утакмицу заврше у опуштеном ритму.
Тренер РК “Планинке“, Мирослав Ђорђевић честитао је на победи Шапчанима и истакао да су имали слабу клупу као и да су голманске интервенције биле слабе.
- Успели смо да се носимо са противником у првом делу утакмице, али су пожртвовани Шапчани ипак били сигурнији у одбрани и нападу што их је заслужено довело до победе, каже тренер гостију...