12. март 2015.12. мар 2015.
ЏИЈУ-ЏИЦУ: КЛУБ ПАНТЕР

ВЕЛИКИ УСПЕХ ШАПЧАНА У БРЧКОМ

Протеклог викенда одржано је шесто Отворено првенство Брчког дистрикта у борилачким вештинама; Ју јутсу борбе и кате, јудо, грапплинг ги/но ги, фулл цонтацт, карате и самбо. Шабачки џију џицу и џудо клуб „Пантер“ учествовао је са седам такмичара. Пошто је био велики број борилачких вештина, учешће је узело преко шесто такмичара из десет земаља. Шабачки клуб је освојио укупно 13 медаља (10 златних и три сребрне). Медаљама су се окитили: Борисав Илић у категорији јуниора /сениора до 62 кг где је у три вештине (ју јутсу борбе и кате и грапплинг) освојио прво место а друго место у фулл цонтацту. Иван Јовановић, три злата у јудоу и ју јутсу борбама и катама у категорији јуниора до 77 кг. Осталих пет млађих такмичара се борило само у ју јутсу борбама; Давид Рељић, прво место категорија пионири до 35 кг. Лука Тепшић, прво место, пионири до 30 кг. Младен Алексић, друго место, пионири до 35кг. Димитрије Петровић, прво место у категорији до 25 кг и Душан Јовановић, друго место у категорији до 25 кг. На основу остварених резултата, клуб Пантер је освојио и прво место екипно у конкуренцији клубова. Шабачки тим је и на овом такмичењу са својим радом и знањем потврдио речи њиховог тренера Милана Вујасина да имају одличне борце у свим категоријама који су спремни да се такмиче у земљи и иностранству.