26. март 2015.26. мар 2015.
КАРАТЕ: КЛУБ КРУПАЊ

КРУПАЊЦИ СЈАЈНИ У ОСЕЧИНИ

Такмичари карате клуба „Крупањ“, у недељу 29. 03. 2015. имали су успешан наступ на отвореном првенству Западне Србије у каратеу у организацији Карате уније Србије.
Млади крупањски каратисти предвођени тренерима Жељком Петковићем и Жељком Станимировићем освојили су 12 медаља у дисциплини кате појединачно и то:
У категорији млађих пионира Бојић Немања освојио је треће место.
У категорији старијих пионира сребрну медаљу освојио је Стефан Бојић, док је у категорији старијих пионирки Вања Грујичић освојила сребро а Анђела Гајић бронзу.
У мушким надама, Стефан Перић заузео је 2. место, док су, Страхиња Грујичић, Стефан Петровић, Данијел Бојић и Лазар Миладиновић освојили трећа места. У женским надама Марта Миладиновић освојила је треће место.
У категорији кадета Немањи Теовановићу припало је злато а Дејану Крстићу бронза.
Наредних викенда припремамо се за такмичења у Шапцу и Врњачкој Бањи.