НИКОЛИНИ МАНДИЋ СРЕБРО

Протекле суботе одржано је првенство Србије у планинском трчању.
Домаћин и одличан организатор такмичења је био град Кула.
Атлетичари и атлетичарке АК „АШК ““ ТЕМПО“ имали су запажен наступ.
Стаза за планинско трчање је била изузетно тешка и испресецана са великим бројем уздужних и попречних нагиба.
Сребрну медаљу на 1.000 м освојила је Николина Мандић, на истој стази Николина Мелентић је била четврта док је Анђела Стојковић је заузела пето место. На стази дужине 4.000 м, Иван Планко је освојио бронзану медаљу.
Атлетичарка Исидора Васић у дисциплини 3 км заузела шесто место и на стази дужине 5 км Матија Лазаревић је био седми.
Истог дана Ср. Митровици одржан је Пролећни митинг пријатељства где је наступило 27 клубова са преко 750 такмичара. За клуб је наступило око 50 такмичара атлетске школе и млађи пионира. Освојено је једанаест медаља ““ две златне, четири сребрне и пет бронзаних.
Освајачи медаља су: Сара Миловановић Страхиња Јевтић ““ две златне медаље, Марко Смиљанић, Андреј Пауновић и Николина Јеремић ““ Анђела Јоксимовић, Миливој Ћирић и Станковић Милутин освојили пет бронзаних медаља.