3. март 2016.3. мар 2016.
СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ ЗА РУКОМЕТАШИЦЕ ““ 18. КОЛО

Припрема за плеј аут

ЖРК „Слога“ (ПМ) - ЖРК „Медицинар“ 29:25 (15:12)
Петровац. Гледалаца 400. Судије: Секулић и Јовандић (оба Панчево). Делегат: Јанковић (Земун). Седмерци: Слога 4 (3); Медицинар 5 (5); Искључења: Слога 8, Медицинар 6 минута.
ЖРК СЛОГА: Колунџић Н. Јовановић 1, Богојевић 1, Јоксимовић (кап) 2, Терзић 8, Кончар 6, Ђорђевић 6, Вранић, Милошевић, Благојевић, Алексић 2, Младеновић, Павловић, Колунџић Т. 3. Тренер: В. Јошић.
ЖРК МЕДИЦИНАР: Враголић, Милошевић 5, Чворић, Мандић, Матић, Радовић (кап) 10, Ручнов 1, Карић, Шимшић , Ђурковић, Кукић, Бојанић 4, Нинковић 3, Андрћ 2. Тренер: Ж. Кукић.
У првом полувремену, углавном је „Слога“ имала гол вишка и чекала своју прилику за стварање озбиљнијег вођства. Шанса се указала у последњих пет минута када су серијом дошли до три гола предности. Иако је уследила пауза, Петровчанке су наставиле у истом ритму почетком наставка, створивши највећих шест разлике, 23:17. Такав заостатак, Шапчанке нису могле да надокнаде.
Екипе би требало да имају миран плеј аут. Бодовима и калитетом се издвајају од ривалки. Управо они предводе табелу доигравања, са по 12 бодова. Јагодина, Кикинда и Кучево имају по 10, а Минаква је последња са 6. Наставак лиге је 23. марта.