3. март 2016.3. мар 2016.
ФУТСАЛ

Корак до баража

КМФ Â« Белаторес » - КМФ Â« Карели » 5 :1 (2 :1)
После убедљиве игре Косјерића у Б. Башти, притисак на играче Белатореса, пре почетка меча са Карелијем, био је велики. Голом Васовића дошао је брзо домаћин у предност 1 :0. Ипак, недуго потом, гости долазе до изједначења голом Петровића. Реми није задовољавао амбиције Белатореса, те је одмах отпочела иницијатива. Лопта је погађала пречку, промашивала оквир за неколико милиметара. Убљани су се добро бранили све до самог краја полувремена, када Миловановић постиже гол и испоставиће се, решава меч. Друго полувреме било је формалност, а квалитет је домаћин осликао кроз три гола. Прво Давидовић погађа са дистанце, потом Мелцер после соло продора, а на крају Васовић кажњава грешку последњег играча Карелија. У последњем колу, Шапчанима је довољан бод у Ужицу.