14. април 2016.14. апр 2016.
ПЛЕЈ ОФ ЗА РУКОМЕТАШЕ ““ 4. КОЛО

Шутерска клиника ШапЧана

РК „Ц. Звезда“ ““ РК „Металопластика“ 18:26 (12:11)
СЦ „Шумице“. Гледалаца: 600. Судије: Боричић (Гроцка), Марковић (Београд). Седмерци: ЦЗ 3 (0), МП 4 (3). Искључења: ЦЗ 6, Металопластика 14 минута.
Ц. ЗВЕЗДА: Јанкетић, Шотић 2, Бојичић 2, Радосављевић 2, Драгутинович 5, Гачевић, Столић 1, Антељ, Настић, Златановић, Тодоровић (кап.) 2, Николић, Мандић 1, Бабић 2, Кљајић 1, Леовац.
МЕТАЛОПЛАСТИКА: Максимовић, Драгићевић, Миловановић 4, Дакић, Голубовић 1, Цвијановић, Мариновић 5, Остојић 2, Алексић, Арсић, Ђукић, Јездимировић 2, Митровић (кап) 1, Илић 10, Ивановић 1, Петровић 1.
Шта значи сила с“™ једне и немоћ с“™ друге стране, осетили су током викенда рукометаши Црвене Звезде. Прво полувреме било је онако како се могло претпоставити. Гол за гол, мини серије, али у суштини изједначен однос снага и минимално вођство домаћина. Међутим, од 35. до 43. минута, однос снага личио је на спаринговање са екипом из нижег ранга. Арсић брани све, а Илић и Мариновић не греше у нападу. Док су се домаћи прибрали већ је било 13:18. Покушали су да се приближе, смањили на три гола заостатка, али онда „пластичари“, за оне који су пропустили прву „офанзиву“, „репризу“ приређују од 51. до 60. минута, 0:6. За викенд стиже „Партизан“.