14. април 2016.14. апр 2016.
ЗОНА „ДРИНА“ ““ 20. КОЛО

Једна од три

ФК „Јединство“ ““ ФК „Брезовица“ 2:3 (1:2)
Када је Томић довео Владимирчане у предност, изгледало је да ће бити рутински тријумф, но онда је „Брезовица“ одиграла најбоље у овој сезони. Радоичић је за три минута донео преокрет. Ђокић је у 51. поравнао резултат, да би опет Радоичић био незадржив.
ФК „Раднички“ (В) - ФК „Рађевац“ (ББ) 1:3 (1:1)
Велику грешку у одбрани Ваљеваца, спремно је дочекао Илић, шокиравши домаће навијаче. У изједначеном дуелу, пред сам крај полувремена, домаћи из слободног ударца долазе до изједначења. Већ на старту другог дела, Ваљевци имају једанаестерац, али када је Илић промашио, истовремено је, изгледа, улио снагу Рађевцу. Стефановић убрзо главом доводи свој тим у нову предност, а Стевановић, с“™ беле тачке, поставља коначних 1:3. “Рађевац“ путује у Лајковац у следећем колу.
ФК „Задругар“ ““ ФК
„Прово„ 1:0 (0:0)
Можда би реми био најреалнији исход овог меча, а он је био актуелан 92 минута. Ипак, у надокнади времена Стијеља, са ивице шеснаестерца, погађа мрежу Проваца за коначних 1:0. Следи локални дерби са Јединством.
ТАБЕЛА: 1. Златибор 47, 2. Слога (ББ) 40, 3. Прово 36, 4. Задругар 33, 5. Јединство (В) 32, 6. Рађевац 30, 7. Раднички (В) 29...