25. август 2016.25. авг 2016.
ЗОНА „ДРИНА“ ““ 3. КОЛО

ПРОВО ЧУВА МАКСИМУМ

ФК „ЈЕДИНСТВО 1945“ ““ ФК „ЗАДРУГАР“ 1:0 (1:0)
Лајковчани су далеко од екипе која је прошле сезоне била једно од најпријатнијих изненађења у лиги, а њихову слабу форму, знало је да искористи „Јединство“. Победу је донео Стефановић после доброг проигравања Марића. Владимирчанима ће ова победа, али и добра игра бити доза самопоуздања коју ће покушати да материјализују када им у госте дође „Раднички Стобекс“.
ФК „РАДНИЧКИ СТОБЕКС“ ““ ФК „ПРОВО“ 0:1 (0:1)
Провци, из кола у коло, показују шампионски квалитет. Два тима су са различитим расположењима ушла су у меч, а бољу атмосферу у редовима Прова, на прави начин искористио је Ђурковић који је својим голом донео 3 бода. Провци на врху, а имају лепу прилику ту и да остану, пошто им, у следећем колу, долази тим слабијег квалитета, „Полимље“.
ФК „ПОЛИМЉЕ“ ““ ФК „РАЂЕВАЦ“ 1:1 (0:0)
У слабој утакмици, домаћи су повели у 75. минуту голом са беле тачке, али је заслужен бод у Рађевину понео Пајић у 82. минуту, одличном реакцијом после корнера. “Црно ““ наранџасти“ дочекују ОФК Осечину у 4. колу.
ОСТАЛИ РЕЗУЛТАТИ: ОФК Осечина ““ Рибница 0:0; Слога (С) ““ Јединство (Уб) 0:1; Дрина ““ Раднички (В) 1:0; Спартак 1924 ““ Севојно 0:0; ОФК Дивци ““ Слога 1940 2:5.
ТАБЕЛА: 1. ПРОВО 9, 2. Слога 1940 7, 3. РАЂЕВАЦ 7, 4. Јединство (Уб) 7, 5. Рибница 7.... 8. Дрина 4... 11. ЈЕДИНСТВО 1945 3, 12. Полимље 2... 15. Раднички Стобекс 0, 16. Задругар 0.