15. септембар 2016.15. сеп 2016.
ЗОНА „ДРИНА“ ““ 6. КОЛО

ПРОВЦИ ЧУВАЈУ ВРХ

ФК „ПРОВО“ ““ ФК „СЛОГА“ (С) 3:1 (2:1)
Пантелић је довео домаће у предност, али је убрзо изједначио Каришик. Минут пре одмора, Адамовић враћа предност домаћима коју рутински одржавају у наставку. Коначан резултат поставио је Јовановић у последњим минутима.
Нову серију тријумфа Прово ће покушати да започне у Љубовији. Свакако су фаворити, али ће долазак лидера изазвати посебну мотивацију у редовима „плавих“.
ФК „ЈЕДИНСТВО 1945“ ““ ОФК „ОСЕЧИНА“ 1:1 (0:1)
Владимирчани су у дуелу са Осечином видели прилику да победом побегну са дна табеле. Кренули су храбро у дуел, имали иницијативу, неколико полушанси, али када се чинило да је гол близу, изгубљена лопта омогућила је контру гостима и погодак Недељковића. Иако је темпо у наставку био, за нијансу, слабији, играчи Јединства успели су да већи посед и офанзиву материјализују. Зоран Илић досноси изједначење.
Следи дуг пут у Сјеницу.
ФК „РАЂЕВАЦ“ ““ ФК „ДРИНА“ 2:0 (0:0)
У локалном дербију, бодове је однео искуснији зонаш. Заслужено, тим из Крупња, бољу игру материјализовао је кроз победу над екипом Дрине, а бодове је донео некадашњи играч Мачве Младен Илић, двоструки стрелац на мечу. Успех је у толико већи што су домаћи, од 21. минута, играли са играчем мање због искључења Аличића. „Црно ““ наранџасти“ путују у Љиг за викенд.
ОСТАЛИ РЕЗУЛТАТИ: Задругар ““ Севојно 3:1; Раднички (В) ““ Слога 1940 (ББ) 2:2; Јединство (Уб) ““ ОФК Дивци 1:0; Рибница ““ Спартак 1924 1:0; Раднички Стобекс ““ Полимље 2:1.
ТАБЕЛА: ПРОВО 15; 2. Јединство (Уб) 14; 3. РАЂЕВАЦ 13; 4. Раднички (В) 13; 5. Рибница 13; 6. Слога 1940 (ББ) 11.... 12. Полимље 5; 13. Слога (С) 4.... 16. ЈЕДИНСТВО 1945 4 .