Info

29. septembar 2016.29. sep 2016.
SUPER LIGA ZA RUKOMETAŠE ““ 5. KOLO

SEKUNDE DONELE PA ODNELE

Uvek je „Metaloplastika bolje otvarala utakmicu, imala prednost veći deo prvog dela, da bi potom, u nastavku sledio pad i jurenje zaostatka. Mladi tim „plavih“ nalazio je snage da se vrati, a u završncama za „infarkt“, najpre su na Banjici, golom Dragićevića sa 7 metara došli do boda, da bi četiri dana kasnije, Živković sa 7 metara odneo bod Šapčanima. U sledećem kolu Šapčani će gledati Slogu iz Požege.
RK „POŽAREVAC“ ““ RK „METALOPLASTIKA“ 22:22 (12:12)
Požarevac. Gledalaca: 350. Sudije: Marić (Pančevo) i Mašić (Zrenjanin). Sedmerci: Požarevac 6 (3); Metaloplastika 3 (1). Isključenja: Požarevac 4, Metaloplastika 8 minuta.
POŽAREVAC: Vitas, Bjelinić, Živković 5 (1), Alčaković, Petković 4 (2), Veljković, Milenković 1, Milutinović, Radisavljević, Čavuljaga (kap) 4, Vasić, Antelj, Todorović Đ. 1 Todorović P. Todorović D. 5, Petrović 2.
METALOPLASTIKA: Dragićević (kap) 2 Vorkapić 4 (1), Milovanović 7, Dakić 3, Dragutinović 4, Došen, Srdanović, Marinković 1, Protić 1, Petrović 2, Bomaštar, Marković, Milenković, Đukić, Cvijanović, Jevtić.
SEMAFOR: 4:4 (10. minut); 4:7 (13); 9:9 (17); 13:15 (36); 18:17 (44); 18:20 (53); 21:20 (57); 21:22 (59); 22:22 (60).
RK “PARTIZAN“ ““ RK “METALOPLASTIKA“ 31:31 (14:13)
Hala “Banjica“. Gledalaca: 500. Sudije: Stojković (Niš) i Nikolić (Leskovac). Sedmerci: Partizan 5 (3), MP 6 (5). Isključenja: Partizan 10, MP 6 minuta.
PARTIZAN: Jovanović, Jokić, Živković 6, Kerić, Milenković 4, Pavlović, Ilić, Pižurica, Peruničić, Trnavac (10 odbrana), Stevanović, Ivanović 4, Kukić 9, Maksić 4, Mršulja 3 (2).
METALOPLASTIKA: Vorkapić 7, Milovanović 2 (1), Dakić, Dragutinović 4, Srdanović 2, Došen, Marinović 2, Protić 3, Petrović 2, Bomaštar (3 odbrane), Marković, Milenković (9 odbrana), Đukić, Jezdimirović, Dragićević 6 (4), Jevtić 3.
KRETANjE REZULTATA: 0:5 (6 minut), 3:9 (14), 10:12 (24), 13:12 (27), 14:13 (29), 19:17 (38), 22:22 (43), 24:25 (47), 28:25 (51), 31:30 (58), 31:31 (60).