Инфо

Берза

 • aero 1.690 ▲ 0,18%
 • akdm 320 ⚫ 0,00%
 • alfa 33.506 ▼ -0,28%
 • dinnpb 3.490 ▲ 0,29%
 • fito 2.800 ⚫ 0,00%
 • gmon 1.600 ▼ -0,44%
 • ikrb 33 ▲ 6,45%
 • impl 3.050 ⚫ 0,00%
 • irtl 560 ⚫ 0,00%
 • mtlc 2.110 ▲ 3,58%
 • niis 679 ▼ -1,31%
 • rso1491 142,05 ▲ 0,10%
 • rso18175 100,94 ▲ 0,86%
 • sjpt 140 ⚫ 0,00%
 • tgas 11.000 ⚫ 0,00%
(20. октобар 2016.)

СПОРТСКИ ВИКЕНД

ФУДБАЛ: Окружна лига, 12. коло: Раднички шабачки ““ Младост и Синђелић ““ Јединство (Ш), субота, 13:30; Остали, недеља, 13:30; МОЛ, 12. коло: Торпедо ““ Слога (Б), субота, 13:30; Остали, недеља, 13:30.
РУКОМЕТ: ПЛ “Центар“, 6. коло: ОРК “Мачва“ ““ РК “Лозница“, недеља, 19:30 (сала Гимназије).
КОШАРКА: РЛ “Запад“ (м), 5. коло: ОКК “Шабац“ ““ КК “Милешевац“, субота, 18:00 (сала Гимназије); ДЛ “Југ“ (ж), 5. коло: ЖКК “Дуга“ - ЖКК “Плеј оф“, субота, 18:30 (хала “Протић“); ДРЛ “Запад“ (м), 1. коло: КК “М015“ ““ КК “Раднички“ (В), недеља, 12:30 (сала Гимназије)
БОКС: Меморијал “Живорад Рајшић“, недеља, 14:00 (хала “Зорка“).
КРОС: “Соколи Србије“, субота, 11:00 (Шабачки хиподром).

Најновији број

13. септембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa