27. oktobar 2016.27. okt 2016.
MAČVANSKA OKRUŽNA LIGA ““ 12. KOLO

ĐURĐEVIĆ ZA ŠPICE

FK „RADNIČKI ŠABAČKI“ ““ FK „MLADOST“ (PP) 2:0 (0:0)
Radnički zadovoljan zbog nova tri boda osvojena bez četiri standardna prvotimca, gosti zadovoljni što nisu pretrpeli znatno ubedljiviju pobedu. Uprkos veliki prilikama Nikolića, Markovića, Milutinovića, Pantića, uspeva da odoli do odmora. U 52. minutu, mladi Đurđević, igrač podmlatka Šapčana, sjajan meč upotpunjuje evrogolom. Sam se izborio za poziciju i sjajno šutirao sa 20 ““ ak metara, lobuje golmana Mladosti za 1:0. Konačan rezultat postavio je Nikolić, 15 minuta kasnije iz kontranapada. Šapčani su propustili još nekoliko velikih prilika, dok su gosti, uz više nepreciznih udaraca, samo jednom ugrozili Jovića. „Radnički“ očekuju dva teška gostovanja, napre u Lešnici, a potom i u Prnjavoru.