Инфо

Берза

  • aero 839 ▲ 0,60%
  • enhl 700 ▲ 1,45%
  • niis 740 ▼ -0,80%
  • pmli 400 ▲ 0,25%
  • trvp 450 ⚫ 0,00%
(17. новембар 2016.)
СПОРТСКИ ЦЕНТАР „ФЕНИКС“: БИЗНИС ЛИГА ““ 3. КОЛО

МУП НАЈУБЕДЉИВИЈИ

ГРУПА А:
Интер-Коп ““ Еликсир Ђубрива 1:4, НИС ““ Аксел 3:0, ЈКП “Стари Град“- Еликсир фуд 4:4, ЈКП “Топлана“- Новохем 4:4, Градска управа ““ Сет.
ТАБЕЛА: 1. НИС 9; 2. Еликсир фуд 7; 3. Сет (-1) 6; 4. Градска управа (-1) 6; 5. Еликсир ђубрива 6; 6. Новохем 4; 7. ЈКП “Стари Град“ 1; 8. ЈКП “Топлана“ 1; 9. Аксел 0; 10. Интер-Коп 0.
ГРУПА Б:
ЈКП “Водовод“ ““ Прогети (РЕДА Милано) 1:2, Телеком ““ ЈКП “Паркинг Шабац“ 7:3, ПТТ ““ МУП 0:7, Јусел ““ Рефлекс/ГП 5:2, Шабачка Епархија ““ Пирамида 72 2:5.
ТАБЕЛА: 1. Јусел 9; 2. Пирамида 9; 3. МУП 9; 4. Прогети 6; 5. ЈКП “Водовод“3; 6. Епархија Шабачка 3; 7. Телеком 3; 8. ПТТ 0; 9. Рефлекс/ГП 0; 10. ЈКП “Паркинг“0.

Најновији број

18. април 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa