Инфо

Берза

 • aero 830 ▼ -2,47%
 • fint 540 ⚫ 0,00%
 • fito 2.800 ▲ 0,61%
 • ikrb 345 ▲ 48,07%
 • kmbn 2.800 ▲ 1,45%
 • kmbnpb 1.010 ▲ 0,60%
 • mtlc 2.090 ▲ 2,45%
 • niis 724 ▲ 0,14%
 • rso17154 103,04 ▲ 0,02%
 • smpo 50 ▼ -32,43%
 • tgas 11.004 ▲ 0,04%
 • thhm 228 ▼ -0,44%
(15. децембар 2016.)
СЦ “ФЕНИКС” БИЗНИС ЛИГА – 6. КОЛО

МУП и СЕТ “КОЛО ВОДЕ”

ГРУПА А: Новохем – Еликсир фуд 3:4, ЈКП “Топлана” – ЈКП “Стари Град” 2:7, НИС – Сет 1:2, Еликсир ђубрива – Градска управа 8:3, Интер-Коп слободан.
ТАБЕЛА: 1. Сет 16; 2. Еликсир ђубрива 15; 3. Еликсир фуд 13; 4. Градска управа 10; 5. НИС 9; 6. Новохем 7; 7. ЈКП “Стари Град” 7; 8. ЈКП “Топлана” 4; 9. Интер-Коп 3.
ГРУПА Б: ЈКП “Паркинг” – Пирамида 72 0:3, Рефлекс ГП – МУП 2:7, ЈКП “Водовод” – Телеком 3:0, Јусел – ПТТ 3:5, Прогети – Епархија Шабачка 1:7.
ТАБЕЛА; 1. МУП 18; 2. Пирамида 72 15; 3. Јусел 13; 4. ПТТ 12; 5. ЈКП “Водовод” 10; 6. Епархија Шабачка 9; 7. Прогети 9; 8. Телеком 3; 9. Рефлекс/Глас Подриња 0; 10. ЈКП “Паркинг” 0.

Најновији број

21. март 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa