2. mart 2017.2. mar 2017.
KORAK U PRIPREMI PLEJ OFA
BOR UIGRAVANjE ZA MEČ SA NAISOM

Kroz dve nedelje, duel protiv Nišlijki daće odgovor sa koliko bodova će Šapčanke otpočeti plej of, a upravo startni bilans može biti ključni u borbi za pehar. Meč u Boru biće važan kao psihološka podloga za predstojeće izazove
Po malo letargično prvo poluvreme i znatno angažovanije drugo, bili su sasvim dovoljni za rutinski trijumf protiv „Juniora“. Ovi bodovi svakako neće biti validni za plej of, ali Šapčanke su se vratile posle poraza u Kikindi i ponovo „izašle na put pobeda“. Sličnu ulogu ima i naredno gostovanje. Još važnije su lepe vesti iz Bora gde je Kikinda pretrpela težak poraz i Kragujevca, odakle su bodove kući odnele Jagodinke.
- Želimo da u plej of uđemo sa prve pozicije, ali više od svega želimo da se uigramo za utakmice u doigravanju kako bi ostvarili ambicije. „Naisu“ moramo pobediti u Šapcu kroz dva kola, a Boranke moramo shvatiti kao dobru priliku da se uigramo i za taj meč i onih šest koji će rešiti pitanje šampiona – ističe Ivana Prijović.
Možda i važnije od pobede nad Beograđankama je trijumf Jagodine u Kragujevcu. Pobeda koja zadržava Jagodinke u plej of zoni, a Šapčanke na provizornih 8 – 10 bodova.

MEDICINAR – JUNIOR 38:31 (18:15)
Sala Gimnazije. Gledalaca: 650. Sudije: Trivković i Milosavljević (oba Beška). Sedmerci: Medicinar 6 (4); Junior 6 (4). Isključenja: Medicinar 12, Junior 6 minuta.
MEDICINAR: Perić, Vragolić 4, Prelević 6 (3), Prijović 5, Milošević, Mandić, Blanuša 3, Radović (kap) 10, Ručnov 3, Karić, Glišić, Đurković, Kecanović 1, Kukić, Aćimović, Kostić 6.
JUNIOR: Pušonja, Rupčić 4, Bogunović 3, Bulatović (kap) 7, Stanojević, Stošić 3, Kužet, Petrović 5, Klicov, Simatović 4, Kraljevski, Stevanović 5, Mihailović, Vojičić, Kosanović.
SEMAFOR: 3:1 (3. minut), 7:7 (11), 13:9 (20), 17:15 (29), 25:19 (39), 30:22 (45), 28:29 (59)...