28. jul 2011.28. jul 2011.
TENIS: VELIKI USPESI ŠABAČKE EKIPE “SANRAJS“

OGNjEN I STEFAN ŠAMPIONSKI

Klub “Sanrajs“ vikenda za nama završio je prvenstvo za uzrast do 14 godina. U konkurenciji 32 dečaka i 16 devojčica pobedio je Stefan Petrović, koji je pobedio u finalu Sergeja Dojčinova iz beogradskog “Kolonijal sana“ rezultatom 6:1, 6:3. U ženskom finalu Ivana Plećević “Kolonijal san“ pobedila je Lenu Babunski iz kluba “Tenis-tenis“ Beograd.
Perjanica kluba Ognjen Trejgut, osvojio je drugi po jačini turnir prve kategorije u Novom Sadu nešto ranije “ŠEKIJEV MEMORIJAL“, gde su nastupili najbolji takmičari i trenutno je četvrti igrač u svom uzrastu u Srbiji, a veliki su izgledi da dođe do drugog mesta među 500 registrovanih igrača uzrasta do 14 godina.
Klub koji je svojevrsni hit Srbije i na šest turnira u zadnjih mesec dana, osvojio brojna odličja ponosi se uz Trejguta i Stefanom Petrovićem ali i Valentinom Rudaljević koja je pre dve nedelje osvojila turnir u Sremskoj Mitrovici.