Инфо

Берза

  • aero 1.700 ⚫ 0,00%
  • fito 2.800 ⚫ 0,00%
  • kmbn 2.198 ▲ 2,66%
  • niis 687 ⚫ 0,00%
(28. јул 2011.)
ФУДБАЛ: ШАБАЧКИ ЦРВЕНО-БЕЛИ

“БОРАЦ“ НА МЕГДАНУ МОЋНИМА

Фудбалски клуб “Борац“ не мирује ни после освајања пласмана у Мачванску окружну лигу. Управа у саставу Зоран Јовановић председник, потпредседник Игор Аличић и секретар Мемиш Аљић те чланови Јусо Дервишевић, Александар Николић, Љуба Аличић, Меша Ахметовић, Љубо Сакић, Славољуб Лазић, Миле Радовановић учинили су огроман напор и појачали кадар са пет нових играча, Саву Кубата из “Дрине“ Бадовинци, Бранислав Живановић “Мачва“ Богатић, Бранислав Јанковић “Будућност“ Ваљево, Игор Лукић “Хајдук Станко“ и највеће Денис Тонковић некада ведета клубова у земљи и иностранству. У клубу ради 22 фудбалера паклено.
До сада су одигране четири утакмице, са тимом “Младост“ из Поцерског Причиновића без голова, са “Јединством“ из Владимираца 1:1, против српсколигаша “Железничара“ из Лајковца изгубили 2:0, а побеђена је “Слога“ из Дуваништа 6:2.

Најновији број

8. новембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa