21. januar 2021.21. jan 2021.
SLEDE TUZLACI
FUDBAL: PRIPREME FK MAČVA

U prva dva pripremna duela, šabačka MAČVA ostvarila je pobedu i remi na pomoćnom terenu u Šapcu gde je ugostila superligaša i prvoligaša. Očekivano igra je varirala, a priliku je dobio veliki broj igrača iz omladinskog sastava, odnosno nekoliko fudbalera na probi. Posle više odlazaka, uskoro, najavljuju iz kluba, slede i prve akvizicije, dok je naredni izazov poseban, jer u Šapcu u subotu, od 13:45 gostuje „Sloboda“ iz Tuzle, premijerligaš iz Bosne, istih boja kao i šabački superligaš.

MAČVA – INĐIJA 2:2 (1:0)
Pomoćni teren FK Mačva. Gl.. sudija: Miroslav Matić (Loznica); pomoćnici: Josipović i Stanojević (oba Šabac). STRELCI: Mihajlović u 6. i Đoković u 76. minutu za Mačvu; Dimitrijević u 67. i Đokić u 73. minutu za Inđiju.
MAČVA (prvo poluvreme): Samurović, Dabić, Mijailović, Kremenović, Marković, Adamović, Obrovac, Tripković, Panić, Trimanović, Mihajlović.
MAČVA (drugo poluvreme): Perić, Pejović, Mijailović (Sladojević), Pešić, Subotić (M. Samurović), Tonković, Aleksić, Tripković (Jovanović), Zukić, Panić (N. Panić), Đoković.

MAČVA – RADNIČKI (SM) 1:0 (0:0)
Pomoćni teren FK Mačva. Gl. sudija: Aleksandar Stajčić (Šabac); pomoćnici: Josipović i Đaković (oba Šabac). STRELAC: Trimanović u 51. minutu.
MAČVA: Perić (Samurović), Kremenović (Pejović), Mijailović, Pešić (Subotić), Adamović (Trifković, Panić), Obrovac (Kočar), O. Mijailović (Aleksić), Dabić (Zukić), Panić (Trimanović, Ortiz), Đoković (Marković) Marković (Mihajlović)