13. oktobar 2011.13. okt 2011.
RUKOMET: SEHA LIGA

IZ NIKŠIĆA SA BODOVIMA

“SUTJESKA“ ““ “METALOPLASTIKA ZK“ 20:22 (11:13)
Šabački klub je već dobio epitet „hit SEHA lige“. Metaloplastika ZK sa najmlađim timom i najmanjim budžetom u takmičenju nastavlja sa sjajnim igrama i pobedama. Bodovi u naš grad stižu i sa gostovanja
Hala SC „Nikšić“, gledalaca 450. Sudije: Mitrevski i Todorovski (Makedonija). Sedmerci: “Sutjeska“ 1 (1), “Metaloplastika ZK“ 4 (4). Isključenja: “Sutjeska“ 12, “Metaloplastika ZK“ 10 minuta.
Sutjeska: Rajković 6 odbrana, Bojanić, Bulajić, Blagojević, Blečić 3, Kaluđerović, Šekarić, Ašanin 1, Majić 5, Đorđić 4, Vučković, Trifunović 3, Nikolić 2, Čizmović 2, Nikitović, Jocović 10 odbrana.
Metaloplastika ZK: Rajičić 13 odbrana, Karanović, Živanović 1, Aleksić, Krečković, Novaković, Marjanović 6, Medurić 3, Marković 4, Grujičić 4, Vidaković, M. Mitrović 1, L. Mitrović 3, Teodorović, Arsić.
Igrač utakmice: Miloš Rajičić (“Metaloplastika ZK“)
Nikšić 8. oktobar. Rukometaši “Metaloplastika Zorka Keramike“ nastavljaju sa odličnim partijama u Regionalnoj SEHA ligi. Posle trijumfa u hali “Zorka“ nad učesnikom Lige šampiona, RK “Bosna“ iz Sarajeva, Šapčani su zabeležili treću pobedu u četiri meča, i prvu u gostima.
U meč je “Metaloplastika“ ušla oslabljena neigranjem beka Miloša Dragaša. Prvo poluvreme je bilo izjednačeno. Na startu je Sutjeska povela 2:0, ali ubrzo plavi (koji su u subotu igrali u belim dresovima), stižu do izjednačenja 3:3, a ubrzo i do blage prednost. Na odmor se odlazi pri rezultatu 13:11 za Metaloplastiku.