20. oktobar 2011.20. okt 2011.
RUKOMET: SUPER LIGA

SILOVITA METALOPLASTIKA

MP ZORKA KERAMIKA (Šabac) ““ NAISUS (Niš) 38:23 (18:13)
Igrači u plavim dresovima priredili su svojim navijačima još jedno veče za uživanje. Igralo se brzo, poletno, efektno, a rezultat je bio ubedljiv
Hala Gimnazije, gledalaca 700. Sudije: Tripković, Milosavljević (Beška). Sedmerci: MP Zorka Keramika 2 (2), Naisus 1 (0). Isključenja: MP Zorka Keramika 10, Naisus 4 minuta.
MP ZORKA KERAMIKA: Rajičić 1 odbrana (1), Karanović 1, Živanović 1, Aleksić 1, Krečković 1, Vidaković, Marjanović 8, Dragaš 6, Medurić 4, Novaković, Marković 4, M. Mitrović 7, L. Mitrović 4, Grujičić 1, Teodorović, Arsić 21 odbrana.
NAISUS: Ćućuz 16 odbrana, Pr. Pavlović, Milošević 1, Jovanović, Đurić 2, Vasiljević 4, Pa. Pavlović 1, Veljković 7, Dolić, Milosavljević, Đukić 1, Basarić, Stanković 2, Brnjas 2, Mikić 3, Đorđević.
Igrač utakmice: Darko Arsić (MP Zorka Keramika).
Šabac, 15. oktobar. Rukometaši Metaloplastika Zorka Keramike nastavljaju sa fenomenalnom, poletnom igrom i pobedama. I u petom kolu Super lige Srbije, Šapčani su očuvali maksimalan učinak u domaćem prvenstvu i lidersku poziciju. U subotu je u našem gradu gostovao niški Naisus, koji je sa klupe predvodio Zoran Tuta Živković, bivši trener Metaloplastike i selektor reprezentacije.
Od prvih trenutaka bilo je jasno da je samo pitanje sa koliko razlike će plavi slaviti. Bilo je dovoljno 10 minuta domaćinima da stvore prednost od 6 golova, koja je čuvana bez problema, a najviše što su Nišlije mogle bilo je da priđu na 4 gola, 14:10. Na odmor se odlazi pri rezultatu 18:13.