Инфо

Берза

 • aero 1.676 ▼ -0,36%
 • dnos 1.103 ▼ -1,34%
 • fito 2.791 ▼ -0,32%
 • impl 3.200 ▲ 4,92%
 • jesv 5.150 ⚫ 0,00%
 • mtlc 2.025 ▼ -4,03%
 • niis 681 ▲ 0,29%
 • pdcl 10.310 ▲ 24,97%
 • rso17153 103,96 ▲ 0,20%
 • sjpt 143 ▲ 2,14%
 • svrl 600 ⚫ 0,00%
(10. новембар 2011.)
ШАБАЧКА КАСАРНА „ЦЕРСКИ ЈУНАЦИ“

ДАН РОДА ИНЖИЊЕРИЈЕ

Свечаним постројавањем јединица и пригодним програмом у шабачкој касарни „Церски јунаци“ прошлог петка обележен је Дан рода инжињерије. Овом догађају присуствовали су начелник Мачванског управног округа Светомир Вешић, заменица градоначелника Јасминка Ристивојевић, представници Српске православне цркве, као и многобројни гости.
- Данас имам прилику да кажем да град има одличну сарадњу са војском, коју ћемо наставити и неговати и у наредном периоду. Војска је увек уз свој народ, што се може видети у њиховој несебичној помоћи одређеним цивилним структурама када год је то потребно, рекла је заменица градоначелника Јасминка Ристивојевић.

Најновији број

20. септембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa