17. novembar 2011.17. nov 2011.
KOŠARKA: PRVA LIGA

FURIOZNO DRUGO POLUVREME

OKK Šabac - ŽKK Čelarevo 81:63 (17:19, 23:19, 23:9, 18:16)
Košarkašice OKK Šabac u trećoj četvrtini prelomile utakmicu i trijumfovale protiv ekipe ŽKK Čelarevo
Šabac: hala Gimnazije. Gledalaca 500. Sudije: Vukanović, Virijević, Ivanović.
OKK Šabac: Savić 11, Simić 2, Stepanović 2, Adamović 13, Velisavljević 14, Marković, Lukić, Acalović 10, Ćosić 4, Ćirić, Subašić 8, Vidaković 17.
ŽKK Čelarevo: Vasić 9, Radošević, Štrbac 9, Domazet, Milutin, Radošević 10, Lalović 7, Terzić 4, Vučetić, Ninković 6, Grbić 2, Marić 16.
U sedmom kolu prve lige, košarkašice OKK Šabac savladele su ekipu ŽKK Čelarevo sa ubedljivih 81:63, po četvrtinama 17:19, 23:19, 23:9, 18:16. Ekipe su u meč ušle sa istim učinkom u dosadašnjih šest kola od četiri pobede i dva poraza. S početka utakmice činilo se da će domaće košarkašce teško stići do pobede, ali se Šapčanke u trećoj četvrtini rezultatski odlepljuju i meč mirno privode kraju. Tokom susreta su vrlo često košarkašice OKK Šabac presingom otežavale prenos lopte na njihovu polovinu. Odličnom zonom 2-3 znatno su poremetile napad gošći i realizovanim kontrama u trećoj četvrtini prelomile su utakmicu u svoju korist.