7. jun 2012.7. jun 2012.
RUKOMET: „MERKUR OSIGURANjE“ SUPER LIGA, POSLEDNjE, 30. KOLO

BORBENO DO KRAJA

RK „Kolubara“ - RK „Metaloplastika ZK“ 29:26 (14:14)
Prošle srede, u utakmici poslednjeg, 30. kola jubilarnog šezdesetog rukometnog prvenstva koje se igra na našim prostorima, šabačka „Metaloplastika Zorka keramika“ poražena je na gostovanju u Lazarevcu. U dvorani SRC“Kolubara“ pobedu su ostvarile lazarevačke „krtice“ u utakmici čije je celo prvo poluvreme proteklo u „rezultatskoj klackalici“. U nastavku susreta domaćin je pojačao odbranu, imao raspoloženog čuvara mreže, što je uticalo na to da su „plavo - beli“ u prvom delu nastavka utakmice postigli samo dva pogotka, i kada je petnaestak minuta pre kraja na semaforu pisalo 23:17, bilo je sasvim izvesno da bodovi ostaju u Lazarevcu. Najefikasniji u timu iz Šapca bili su Dragaš i Marjanović sa po šest postignutih pogodaka.
RK „Metaloplastika ZK“: Živanović, Vejin, Aleksić, Spalević, Marjanović 6 (4), Dragaš 6, Rajčić (2 odbrane), Obradović 1, Marković 3, Arsić (3 odbrane, sedmerac), Grujičić 1, M. Mitrović 4, L. Mitrović 2, Medić 2, Teodorović, Medurić 1.